درباره ما

مگنولیا گیاهی است از رده ٔ دولپه ایهای جدا گلبرگ که سردسته ٔ تیره ٔ خاصی بنام ماگنولیاسه می باشد. درختی است بسیار زیبا که در آسیا و اروپا و آمریکا و نقاط دیگر می روید. این گیاه همیشه سبز است و گلهایش زیبا و درخشنده و بسیار معطر می باشد و در جنگلهایی که درخت مذکور روییده باشد بوی بسیار مطبوعی محوطه ٔ جنگل را فرا می گیرد و آن بوی عطر این درخت است. بعضی از انواع ماگنولیا به صورت درختهای عظیم در می آیند و تا30 متر هم ارتفاع پیدا می کنند. گلهای ماگنولیا به رنگهای ارغوانی و سفید و زرد و قرمز می باشند. این گیاه امروز در اکثر باغهای ایران نیز به عنوان یک درخت زینتی کشت می شود.

شرکت نوآوران مگنولیا از سال 1389 فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات وارتباطات آغاز نموده است. این شرکت دارای مجوز از شورای عالی انفورمانیک و نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد.

کلیه اسناد و مکاتبات تجاری و مالی شرکت با امضای مدیرعامل یا رییس هیات مدیره هر یک به تنهایی همراه با مهر شرکت معتبر خواهد بود.

این شرکت مفتخر است که مهم ترین ارزشهای خود را صداقت، تعهد و دقت می داند و در فعالیتهای خود از هیچ کوششی جهت رضایت مشتریان دریغ نمی ورزد.